Bobcat Kiralama Fiyatları

Bobcat Kiralama Fiyatları

Bobcat Kiralama Fiyatları son dönemlerde araştırılmaya başladı. İnşaat fiyatları araştırması yapan web sitemiz sizler için, güncel kiralık bobcat fiyatları araştırması yaptı. İhtiyacınız olan bobcat kiralama hizmeti için fiyat araştırmasını bu yazımızdan yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle dar alanlarda tercih edilen bobcat mini yükleyici, dar alanda kullanım sağlamak isteyenler için süper çözüm üretmektedir.

Bobcat Kiralama Fiyatları

Bobcat Kiralama hizmetinin ne kadar olduğunu merak eden kullanıcılar için güncel bobcat kiralama fiyatları listesini sizlere sunuyoruz;

Bobcat Mini yükleyici Kiralama Fiyatı bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Genel bir fiyat vermek gerekirse bobcat mini yükleyici kiralama ücreti saatlik 250 TL ile 550 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

  • Bobcat Kiralama Fiyatı, 250 TL ile 550 TL arasında değişmektedir.

En uygun fiyatla Bobcat Kiralama ihtiyacınız için Kiralık Bobcat firması ile görüşebilirsiniz.

bobcat fiyatları
bobcat fiyatları

Kiralık bobcat

Bobcat, kolay taşınabilir; Aynı gün içerisinde çok sayıda şantiyede rol alabilir. Kurulması, kaldırmadan kürümeye, kazıdan kepçeye, tarımdan her türlü inşaat şantiyesine rol alabilir. Kiralık bobcat filoları bu tür işlerde her an yeni işlere hazır araçlar bulundurduğunu unutmayalım.

Kiralık Bobcat Ataköy

Dar alanda yüksek verim; Bobcat iş makinaları 1 metrenin hemen altında 92 CM genişliğinde daracık yollardan bile geçiş sağlayarak zorlu görevlerin altından rahatlıkla kalkabilir. Bobcat kiralama fiyatları ile yaptığınız işin verimini tasarrufa çevirebilirsiniz. Kiralık Bobcat Ataköy için tahsincan.com.tr ile görüşebilirsiniz.

Devrilme riski azBobcat modelleri dar ve uzun olmasına rağmen bir denge harikasıdır. Bazı modellerin devrilme yükü, kaldırma yükünün neredeyse iki katıdır. Örneğin 340 KG kaldırma gücüne sahip bobcatın devrilme yükü 685 Kilogramdır.

Kıvrak ve hızlı; Bobcat iş makinaları Benzerlerinin aksine saatte 20 KM hıza çıkabilen modelleri var. Ağır yüklerin kaldırılması ve taşımasını kısa sürede tamamlayan bobcatların yeni bir iş için kullanıma her zaman hazır olabilir.

Sahibinden Bobcat

Motor gücü: Modellerine göre farklılık gösterir. Tamamı dizel 23 beygir gücünden başlayan ve 100 beygir gücüne kadar ulaşan modelleri var. 2 ve 4 silindirli modellerin üzerinde Kubato motorlar bulunuyor. Sahibinden bobcat kiralama için tahsincan.com.tr ile görüşebilir uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

Bobcat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Bobcat kiralama, kiralık bobcat, sahibinden bobcat, kiralık bobcat ataköy gibi sorularınızın haricinde bobcat kiralama hakkında sıkça sorulan sorulara burada yer verdik.

Bobcat kaç ton gelir?

3777 kilogram çalışma ağırlığı bulunmaktadır. Kaldırma kapasitesi 1220 kilogramdır. 2440 kilogram devrilme yükü bulunmaktadır. Maksimum yürüme düşük hızı saatte 11,4 kilometredir.

Bobcat nasıl dönüyor?

Geri hareket etmek istiyorsanız kolları kendinize doğru çekmelisiniz. Bobcat ile sola dönmek için sağ kolu ileri doğru itmeniz aynı anda sol kolu geri çekmeniz gerekmektedir. Sağa dönüş yapmak için ise tam tersini uygulamanız gerekecektir.

Bobcat ne işe yarar?

Bobcat ataşmanlarını kullanarak yapılabilecek bazı işler şu şekildedir: Açılı süpürge ile park ve yol temizliklerinin yanı sıra kar temizleme işleri de yapılabilmektedir. Çaba kullanılarak toprak zemine hazırlanabilmektedir. Ayrıca toprak ve gübre karıştırmak için de kullanılabilecek bir araçtır.

Etiketler

İnşaat Fiyatları