Handan ÜNALDI Kimdir

Handan ÜNALDI Kimdir

Dijital İçerik Üreticisi olarak hayatına devam eden Handan ÜNALDI kimdir? Son dönemlerde sıkça araştırılan ve verdiği dekor tavsiyeleri ile takip edilen instagram içerik üreticisi Handan ÜNALDI hakkında tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Handan Ünaldı Kim
Handan Ünaldı Kim

Handan ÜNALDI Kimdir?

BOYU: 1,70

YAŞI: 39 (Doğum Tarihi Mart 1983)

KİLOSU: 55

BURÇ: Balık Burcu

NERELİ: İstanbul

instagram Hesabı: @handans_life

Tiktok Hesabı: @handans_life

Youtube Hesabı: Handan ÜNALDI Youtube Hesabı

Mart 1983 yılında istanbul da dünyaya gelen Handan ÜNALDI, istanbul da ikamet etmektedir. Ataşehir de bulunan şirin dairesinde dekor tavsiyeleri ve dekor ürünleri başta olmak üzere takipçileriyle bilgi paylaşımı yapmaktadır. Handan ÜNALDI instagram Hesabı üzerinden milyonlara sağlıklı yaşam ve dekor tavsiyeleri vermektedir. instagram hesabını takip ederek güncel dekor ürünleri takip edebilirsiniz.

Handan ÜNALDI Biyografi
Handan ÜNALDI Biyografi

Handan ÜNALDI

İstanbul da ikamet eden Handan ÜNALDI 1 erkek çocuk annesidir. Eşi Fatih ÜNALDI ile Ataşehir de bahçeli ve mükemmel dekora sahip evlerinde mutlu bir evlilik sürmektedirler. Daha önce paylaştığımız Dekorasyon Önerileri yazımızdan Handan hanımın paylaştığı dekor tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Sizlerde kendisini tiktok veya instagram hesaplarından takip ederek renkli hayatına misafir olabilirsiniz.

Handan ÜNALDI Kimdir?

Handan ÜNALDI, karavanda yaşam vb gibi sosyal içerikler üreten Dijital İçerik Üreticisidir.

https://www.youtube.com/watch?v=MUB3h7T0BW0

İnşaat Fiyatları