Numaralı Lens Fiyatları 2023

Numaralı Lens Fiyatları 2023

Numaralı Lens Fiyatları hakkında en güncel bilgiye hoş geldiniz. Halk arasında dereceli lens olarak da bilinen bu lensler günümüzde oldukça sık tercih ediliyor. Ancak fiyatları neredeyse haftadan haftaya değişiyor. Durum böyle olunca da hem gözünüze hem cebinize uygun olan lensleri bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Bu yazımızda atasun optik lens fiyatları veya eczanede satılan lensler hakkında güncel fiyatlardan bahsedeceğiz. Bu tarz yazılar dikkatinizi çekiyorsa fiyatları kategorimize göz atmanızı öneriyoruz.

Numaralı Lens Fiyatları 2023

Numaralı Lens Fiyatları 2023 yılında ortalama 150 TL ile 550 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu da ortalama 350 lira seviyelerinde diyebiliriz. Bu fiyatların lensin markasına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Eğer Numaralı Şeffaf Lens kullanmayı düşünüyorsanız fiyatı ise şöyle:

  • Numaralı Lens Fiyatları: 150-550 TL
  • Numaralı Şeffaf Lens Fiyatları: 200-650 TL
Numaralı Lens Fiyat
Numaralı Lens Fiyat

Atasun Optik Lens Fiyatları 2023

Atasun Optik Lens Fiyatları 2023 yılında tekrar zamlandı. Son gelen zamları dahil ettiğimizde optik lens fiyatları 100 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat 500 TL civarına kadar çıkmaktadır.

Atasun optik lensleri orijinal olduğundan dolayı gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. Ayrıca aldığınız lenslerin 2-3 yıl boyunca garanti kapsamında kaldığını belirtelim. Ülkemizde de Atasun optik lenslerini kullananların gayet memnun olduğunu görebiliyoruz.

Dereceli Lens Fiyatları 2023 Miyop – Astigmat

Dereceli Lensler miyop ve astigmat sorunu olanlar içinde oldukça sık tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ile dereceli lenslerin kullanımı oldukça rahattır. Maliyetinden bahsedecek olursak Dereceli Lens Fiyatları 2023 yılında ortalama 100 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat farkı lensin tasarımına ve özelliklerine göre artıp azalmaktadır.

Eczanede Lens Fiyatları 2023

2023 yılında gelen değişiklik sebebiyle eczanelerde artık lens satışı yasaktır. O yüzden Eczanede Lens Fiyatları hakkında net bir bilgi veremeyeceğiz. Hem cebinize hem de gözünüze uygun lensleri optikçilere gidip bulabilirsiniz. Fakat şunu belirtmekte fayda var. Bazı lensler reçete edilmeden satın alınamıyor. İlk olarak göz doktoruna gidip reçete ettirmeniz gerekiyor.

Numaralı Lens Fiyatları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Numaralı Lens Fiyatları hakkında en merak edilen soruların cevaplarını derledik.

Dereceli lens kaç TL?

Son gelen zamlardan sonra 2023 yılında dereceli lens fiyatları ortalama 350 TL’dir

Lens Fiyatları Kaç Para?

  • Numaralı Lens Fiyatları: 150-550 TL
  • Numaralı Şeffaf Lens Fiyatları: 200-650 TL

Numaralı lens doktor yazar mı?

Doktorlar sadece kontrol sağlarlar. Herhangi bir kontak lens reçete edemezler.

Numaralı lens Fiyatları devlet karşılıyor mu?

Devlet bu noktada bizim yanımızda olmaktadır. 1 adet lens için 200 TL bir çift Lens için ise 350 TL lens desteği sağlamaktadır. Bunun dışında SGK destekleri de bulunuyor.

Numaralı Lens
Numaralı Lens

Numaralı Lens Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz çeşitli ürünlerin fiyatlarını https://www.bizdekalmasin.com adresinden de inceleyebilirsiniz

Etiketler

İnşaat Fiyatları