R10.Net Webmaster Forumu ile Dijital Dünyaya Açılın!

R10.Net Webmaster Forumu ile Dijital Dünyaya Açılın!

İnternetin 90’lı yıllarda insanlar ile tanışmasının ardından hayatımız tamamen değişmeye başladı. Bir anda internet kullanıcı sayısında çok önemli bir artış meydana geldi. Kısa sürede insanların çok büyük bir kısmı internet üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeye başladılar. R10.NET webmaster forumu ile de ülkemizde internet kullanımının yeni başladığı dönemlerde yayına girdi. 2005 yılında kurulan R10.Net özellikle Coşkun Çetin’in forumu satın almasından sonra büyük bir atağa geçmiştir. Şu an hem ülkemizde hem de dünyada en aktif forum sitesi olarak zirvedeki yerini almıştır. R10.Net’te ilginizi çekebilecek yüzlerce kategori yer almaktadır. Bunlardan başlıcaları;

 • Google Adsense
 • Sosyal Medya
 • Makale
 • Yazılım ve Kodlama
 • Webmaster Konuları
 • Domain
 • Hosting
 • Seo Hizmetleri
 • E Ticaret
 • Dijital Ürünler
 • Sorum Var
 • Off Topic

İnternetin ilk günlerinden itibaren bizlere hizmetlerini sunmaya devam eden site artık R10 Blog ismiyle yeni bir hizmet daha vermeye başladı. https://blog.r10.net/ adresi üzerinden verilen hizmet doğrultusunda birçok farklı konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle sitenin ana sayfasında yer alan “İpucu” sekmesi ile birlikte kendinizi geliştirmeniz mümkün olacak. 

Bilgisayar Programlarına Dair İpuçları

Bilgisayarlar tam anlamıyla uçsuz bucaksız bir dünya. Herhangi bir insanın bilgisayarlar hakkında her şeyi bilmesi mümkün değil. Bütün ömrünüzü bilgisayarlara adamış olsanız da birkaç dakikalık araştırmalar sonrasında yeni bilgiler edinebilirsiniz. 

R10 Blog sitesinin ipuçları sekmesinde de daha iyi bilgisayar kullanımı için muhteşem ipuçları bulunuyor. Bilgisayarlara indirilebilecek olan ücretsiz uygulamalar, bu uygulamaların kullanım şekli ve bilgisayarın çıkacağı seviye hakkında muhteşem ipuçları var.

Her bilgisayarda olması gereken VPN, antivirüs, ofis programları ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı ipuçlarına R10 Blog üzerinden ulaşmanız mümkün. Kısa süre içerisinde çok daha iyi bir bilgisayar kullanıcı olduğunuzun farkına varacaksınız. 

Akıllı Telefon Kullanımına Dair İpuçları 

Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştıran muhteşem icatlardan bir tanesi. İstenen anda diğer insanlar ile iletişime geçebilmek dahi oldukça önemli bir görevken akıllı telefonlar iletişime ek olarak binlerce işlemi gerçekleştirebiliyor. 

Akıllı telefonların bu özellikleri kazanmasında internete bağlanabilir hale gelmelerinin çok büyük bir payı var. Bu sayede binlerce farklı uygulama arasından seçim yapılıp telefonlara farklı özellikler eklenebiliyor. Bu aşamada en etkili uygulamaları seçmek adına R10 Blog İpucu sayfası tercih edilebilir. 

Telefonların satın alındığı anda sahip olduğu önemli özellikler var. Birçoğumuz fotoğraf çekmeyi sevsek dahi telefonların kamera uygulamasını ayrıntılı bir şekilde kullanmayı bilmiyoruz. R10 Blog ile birlikte hem kamera bölümünü hem de diğer kısımları efektif bir şekilde kullanmayı öğrenebilirsiniz. 

Oyunseverler İçin Harika İpuçları

Oyun dünyası her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etti. Günümüze baktığımızda artık e-spor kavramının geliştiğini ve profesyonel oyuncuların ortaya çıktığını görüyoruz. Online oyunları oynamak ve önemli bir sporcu haline gelmek oldukça zor. Bunun olabilmesi için düzenli olarak oyunun oynanması ve gerekli ipuçlarının sürekli olarak alınması gerekiyor. 

Oyunseverler İçin Harika İpuçları
Oyunseverler İçin Harika İpuçları

R10 Blog sitesi her zaman oyunculara önem vermekte. Sitenin kategoriler kısmında yer alan “Oyun Dünyası” sekmesinde oyunlara dair birçok bilgiye ulaşmak mümkün. Bunun yanında İpucu sekmesinde de oyunlara dair muhteşem tüyolar bulunuyor. Bir anda oyunu daha iyi oynamanızı ve üst seviyeye çıkmanızı sağlayacak olan ipuçları ile başarı hiç zor değil. 

Freelance İşler İçin Önemli İpuçları

Bildiğiniz gibi R10 sitesi freelance işler dendiğinde ilk akla gelen site konumunda. İnternetin ilk yıllarında bir webmaster platformu olarak kurulan site bu görevini kusursuz bir biçimde yerine getirdi. Freelance işler yapmak isteyen kişileri bu işleri talep eden insanlar ve şirketler ile bir araya getiren R10 bu alanda hizmet vermeye devam ediyor. 

R10.net Kurucusu Coşkun Çetin
R10.net Kurucusu Coşkun Çetin

R10 Blog sitesinin içerisinde yer alan “Works” sekmesi üzerinden freelance işler alınmaya devam edilebilir. Bunun yanı sıra İpucu sekmesinde de freelance işlere dair muhteşem tüyolar bulunuyor. Makale yazarlığı, site tasarımı ve grafik tasarıma dair onlarca önemli ipucunu bu sayfa üzerinden görmeniz mümkün. 

İlgili Bağlantılar;

Dijital Dünyanın Tek Adresi Blog R10.Net

İnternetten Para Kazanma Yolları

Etiketler

İnşaat Fiyatları