Ready 4 Raid Ön Satışı

Ready 4 Raid Ön Satışı

Blokzinciri teknolojisini kullanarak FPS tabanlı aksiyon oyun konseptli Ready 4 Raid projesi ön satış başlattı. Ön satışa katılım sağlayanlar, piyasaya sürülmeden önce 2.6 kat kadar daha uygun satın alım imkânına sahip oluyorlar.

30 Gün boyunca sürecek olan Ready 4 Raid projesinin ön satışına katılmak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilir ve Pre-Sale alanından ön satışa katılım sağlayabilirsiniz. Ön satışa katılmak için Metamask veya Trustwallet cüzdanınızı bağlamalısınız. BNB, USDT veya BUSD ile ön satışa katılmanız mümkündür.

Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri

Resmi internet sitelerinin haricinde .com veya .net gibi internet sitelerine girerek token’i almayınız! Proje’nin ismini kullanarak oluşturulan sahte internet siteleri bulunuyor! Yalnızca .online olan internet sitesini kullanınız!

Website: https://ready4raid.online (.com olan site sahtedir!)

Ön Satış: https://buy.ready4raid.online

Twitter: https://twitter.com/Ready4Raid

Telegram: https://t.me/Ready4Raid

Ön Satış Temsilci: https://t.me/alexthompson_r4r

Türkiye Telegram Grubumuz: https://t.me/Ready4RaidTurkiye

Tüm merak ettikleriniz için Türkiye Telegram grubumuza yazabilir veya Ön satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri
Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri

Ready 4 Raid Oyunu

R4R Oyun projemiz baskın yapmak ve savunma yapmak üzerine kurulmuş çevrimiçi eşleşmeli bir takım oyunudur. 4 kişinin olduğu takımlar kurularak online eşleşme başlatılır. Toplamda 8 oyuncu karşılıklı olarak (4v4) eşleşme sağlar.

Ekiplerden herhangi birisi Baskın Takımını oluşturur, diğer takım ise savunma takımını oluşturur ve oyun başlar. Oyun içerisinde takımlar oyun içi sesli sohbet özelliğini veya yazılı sohbet özelliğini kullanabilir.

Ready 4 Raid Oyunu
Ready 4 Raid Oyunu

Hazırlık Aşaması – (Oyun İçi)

Oyun başladıktan sonra ilk 5 dakika boyunca takımlar hazırlık yapar. Baskın takımı baskın görevini yapabilmek için belirli başlı belirlenen rastgele olan görevleri tamamlaması gerekir. (Görevleri tamamlamak baskın gücünü arttırır. Oyun başladıktan sonra yapılan bu hazırlık süreci oldukça önemlidir.)

Bu görevlerden yalnızca bazıları: “Silah cephanelerini doldur”, “Para çantalarını hazırla”, “Araç ekipmanlarını tamamla” şeklinde karşınıza gelecektir.

Baskın takımı hazırlık aşamasında verilen görevleri 5 dakika içerisinde olabildiğince fazla yapması gerekir. Görev yapmayan baskın takımı, baskın başladığında zorluk yaşar.

Görev sistemi savunma takımı için de geçerlidir. Baskın takımından harici olarak savunma takımına verilen yapıyı savunmaları için 5 dakikalık hazırlık yapmaları gerekir.

Savunma takımının görevlerinden bazıları: “Cam girişlerini güçlendir”, “Garaj kapısını onar”, “Bahçe silahlarına cephane doldur” şeklinde karşınıza gelecektir.

İki takımda hazırlık sürecinde onlara ayrılan 5 dakikalık süreçte görev yapmaları gerekir. Ne kadar fazla görev yapılırsa takım avantaj kazanır.

Baskın Aşaması – (Oyun İçi)

10 Dakikalik baskın aşaması (savaş) başlar. Baskın takımı savunma takımının bulunmuş olduğu bina/yapı alanına doğru gider. Baskın takımı belirli bir stratejiyle bu rotayı oluşturabilir.

Her savunma binasının birden çok girişi bulunur ve elbette bu girişler savunma takımı tarafından korunabilir veya tuzaklara sahip olabilir. Baskın takımı savunma takımının bulunduğu bina/yapı içerisinde yer alan Para Kasasını ele geçirmelidir. Baskın takımı Para Kasasını ele geçirirse Baskın takımı oyunu ve kasada belirtilen R4R Token miktarını kazanmış olur. Savunma takımının bu aşamada en büyük amacı Para Kasasını ve diğer ekip arkadaşlarını korumasıdır. Para Kasasını 10 dakika boyunca korumayı başaran savunma takımı oyunu kazanır ve Para Kasasında belirtilen R4R Token miktarlarını kazanmış olur.

DİKKAT BU YAZI YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Etiketler

İnşaat Fiyatları