Sektör Lideri Başarmak Karot İle Kusursuz Projeler

Sektör Lideri Başarmak Karot İle Kusursuz Projeler

İnşaat sektörü, çağın ihtiyaçlarına göre sürekli olarak değişmekte ve yenilenmektedir. Kullanılan makineler ve tekniklerde buna bağlı olarak değişmektedir. Günümüz ihtiyaçlarınının göz önünde bulundurulması, uzun yıllar aynı kalitede ve sağlamlıkta yapılar ortaya koyulması için çalışmalar yürüten Başarmak Karot, sektöründe lider bir isim olarak hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın süredir karot başta olmak üzere 4 temel alanda hizmet yürüten Başarmak Karot, farklı hizmet bölgeleri ve ortaya koyduğu kusursuz projeler ile öne çıkmaya devam ediyor.

 

Sürdürülebilir üstün kalite standartları ile sektöre yön veren projelere imza atan Başarmak Karot son teknoloji makineleri ve uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Bu kapsamda Muğla, Sinop, Mersin, Trabzon, Antalya karot ve Ankara karot hizmetleri ile inşaat sektöründeki delme, kesme ve betondan numune alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Karot İle Beton Delme Kesme İşlemi
Karot İle Beton Delme Kesme İşlemi

Karot İle Beton Delme Kesme İşlemi

Geniş bir kullanım alanına sahip karot, inşaat sektöründe adı sıklıkla duyulan bir terimdir. Peki karot nedir? İngilizce havuç anlamındaki carrot sözcüğünden gelen karot, alınan parçaların havuç şeklinde olmasından dolayı bu adı almıştır. Silindir şeklinde beton delme işlemine adı verilen karot, delinmesi ve kesilmesi zor alanlarda kusursuz bir çalışma garantisi sunar. Sulu ya da kuru basınçlı sistemlerle çalışılmakta olup çalışılan alana zarar vermeden kesme ve delme işlemi gerçekleştirilir. İlk kullanım alanı betondan numune almak olsa da günümüzde birçok farklı amaç ile kullanılmaktadır.

Karot Beton Delme Avantajları

En kısa sürede en etkili sonuçlar alınması yönüyle karot, inşaat sektöründe öne çıkan bir işlemdir. Farklı kullanım alanları ve sunduğu avantajları ile çalışılan alanda birçok artısı bulunmaktadır. Karot beton delme avantajları ve özellikleri incelendiğinde;

  • Karot ile delme işlemi yapılan bölgenin dışında, yapının geri kalanında herhangi bir çatlak ya da hasar meydana gelmez. 
  • Delinecek alanda istenilen büyüklükte oyuk açılabilir, istenilen ebatlarda numune alınabilir. 
  • Oldukça hızlı, gürültüsüz ve temiz bir beton delme işlemidir.
  • El karot makinesi seçeneklerinin yanı sıra yere sabitlenerek kullanılan karot makineleri de bulunmaktadır.
  • İhtiyaca ve tercihe bağlı olarak kuru ya da sulu basınçlı sistemle çalışan modeller mevcut olup her makinenin ayrı bir avantajı söz konusudur.
  • Deprem ve yangın sonrası yapılardan numune alınması için kullanılmakta olup yapının dayanıklılık durumu hakkında en doğru bilgileri sunar. 
  • Karot beton delme ile dayanıklılık testinin yanı sıra pencere ve kapı yeri açma, gider ve tesisat yeri açma, kablo ve altyapı döşeme çalışmaları da yapılmaktadır.
Başarmak Karot Bünyesinde Sunulan Hizmetler
Başarmak Karot Bünyesinde Sunulan Hizmetler

Başarmak Karot Bünyesinde Sunulan Hizmetler

İnşaat sektörünün dört temel alanında hizmet veren Başarmak Karot’un bu kapsamda sunduğu hizmetler; karot ile beton delme, hidrolik tel (beton) kesme, filiz ekim (kimyasal ankraj) poliüretan enjeksiyon olarak sıralanabilir. Her bir hizmet alanında profesyonel çözümler sunan Başarmak Karot projelerini, uzman ve tecrübeli ekibinin yanı sıra son teknoloji makineler ile gerçekleştirmektedir. Bina dayanıklılık testleri, büyük kütleli beton delme ve kesme işlemleri, bina güçlendirme çalışmaları için Başarmak Karot firması ile iletişime geçebilir, projeler, süreçler ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Sektör Lideri Başarmak Karot İle Kusursuz Projeler

Etiketler

İnşaat Fiyatları